Gólözön az iskolás matinén!

Hamilton - Rochester
6 - 1

Majd 13 ezer néző előtt kezdődött el a minden évben megrendezésre kerülő éves "School Day Game".

A 14. percig kellett várni az első gólra. Ekkor Daniel Carr (Gabriel Dumont, Sven Andrighetto) talált be a vendégek kapujába.

5 perc múlva jött az újabb gól. Mac Bennett (Charles Hudon) első AHL-es gólját szerezte.:tapsol:

A második harmad közepét nagyon megnyomtuk! Kevesebb, mint 4 perc alatt vágtunk 4 gólt.

A harmad 12. percében ismét Daniel Carr (Gabriel Dumont) volt eredményes.

Egy perc múlva Drayson Bowman (Christian Thomas, T.J. Hensick) emberelőnyös góljával már 4-0 állt az eredményjelzőn.

Másfél perc múlva az eddig két gólpasszt szerző Gabriel Dumont (Maxime Macenauer, Davis Drewiske) vette be Andrey Makarov kapuját.

A kapust le is cserélték.

A cseréje Nathan Lieuwen sem bírta sokáig, 22 másodperc után kapott gólt.

A hatodik Bulldogs gólt Sven Andrighetto Daniel Carr, T.J. Hensick) szerezte.

Joey MacDonald shutoutja a harmadik harmad 3. percéig tartott ki, ekkor szépítettek a vendégek Tim Schaller révén.

Joey MacDonald 22/23-es védési mutatóval hozta a győzelmet, nem sok hiányzott a shutout-hoz.